Reklama

Przedszkolaki dowiedziały się, jak wygląda praca weterynarza

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki dowiedziały się, jak wygląda praca weterynarza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcąc bardziej przybliżyć dzieciom temat „Jak wygląda praca weterynarza? Jak leczy się zwierzęta?” do Miejskiego Przedszkola nr 4 w Gostyninie na spotkanie z przedszkolakami przybył lekarz weterynarii Krzysztof Kaczor. Specjalnie zaproszony gość przybliżył dzieciom świat zwierząt oraz opowiedział, jak wygląda praca lekarza.

Chcąc bardziej przybliżyć dzieciom temat ?Jak wygląda praca weterynarza? Jak leczy się zwierzęta?? do Miejskiego Przedszkola nr 4 w Gostyninie na spotkanie z przedszkolakami przybył lekarz weterynarii Krzysztof Kaczor. Specjalnie zaproszony gość przybliżył dzieciom świat zwierząt oraz opowiedział, jak wygląda praca lekarza.

Krzysztof Kaczor jest weterynarzem, który na co dzień zajmuje się leczeniem zwierząt. Specjalny gość nie przez przypadek pojawił się w gostynińskim przedszkolu, gdyż jest on rodzicem jednej z dziewczynek, która uczęszcza do Miejskiego Przedszkola nr 4. Weterynarz ma pod swoją opieką zarówno zwierzęta domowe, jak i hodowlane, a do jego podstawowych obowiązków należy badania i ocena stanu zwierząt. Oprócz tego, lekarz weterynarii zajmuje się rozpoznawaniem różnego rodzaju chorób zwierzęcych oraz informuje, jak należy leczyć zwierzęta. Podczas spotkania z weterynarzem dzieci wykazały duże zainteresowanie poruszanymi tematami i chętnie dzieliły się  swoimi doświadczeniami i posiadaną wiedzą. Każdy z przedszkolaków mógł przynieść swoją maskotkę - zwierzątko, aby razem z weterynarzem je przepadać. Lekarz weterynarii pokazywał na maskotkach, jak wygląda przebieg takiego badania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE