Reklama

Przedszkolaki pobiegną, by uczcić stulecie odzyskania niepodległości

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki pobiegną, by uczcić stulecie odzyskania niepodległości - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie zaprasza na Polski Maraton Przedszkolaka. W imprezie, która odbędzie się w sobotę 12 maja, mogą brać udział dzieci w wraz z dowolnym członkiem swej rodziny.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie zaprasza na Polski Maraton Przedszkolaka. W imprezie, która odbędzie się w sobotę 12 maja, mogą brać udział dzieci w wraz z dowolnym członkiem swej rodziny.

Zawody, które odbędą się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3, są organizowane z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę pod hasłem „Siła Duetów”. Dzieci z gostynińskich przedszkoli (w wieku 5-7 lat) staną do rywalizacji na bieżni w parze z dowolnym członkiem swojej rodziny – mamą, tatą, siostrą, bratem, ciocią, wujkiem, babcią, dziadkiem... 
Zapisy przyjmowane są (u wychowawców grup) we wszystkich placówkach przedszkolnych Gostynina do 8 maja. Startujący w duetach uczestnicy będą mieli do pokonania 170 metrów (1 okrążenie boiska). Biegnące pary muszą trzymać się za ręce. 
Każdy z uczestników rywalizacji otrzyma medal i dyplom, a zwycięzcy zostaną dodatkowo uhonorowani nagrodami rzeczowymi. Polski Maraton Przedszkolaka „Siła Duetów” odbędzie się na Orliku przy SP 3 w sobotę 12 maja o godzinie 11.00. Mile widziane będą stroje w barwach biało-czerwonych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE