Reklama

Przedszkolaki świętowały Dzień Niepodległości [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki świętowały Dzień Niepodległości [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Miejskim Przedszkolu nr 4 w Gostyninie przedszkolaki wystąpiły w patriotycznym programie słowno-muzyczno-tanecznym z okazji Święta Niepodległości, przygotowanym pod czujnym okiem Katarzyny Świtek i Marii Krukowskiej-Osiak.

W Miejskim Przedszkolu nr 4 w Gostyninie przedszkolaki wystąpiły w patriotycznym programie słowno-muzyczno-tanecznym z okazji Święta Niepodległości, przygotowanym pod czujnym okiem Katarzyny Świtek i Marii Krukowskiej-Osiak.

Wszystkich przybyłych na tę wyjątkową uroczystość powitała dyrektor placówki Grażyna Stanisławska. Następnie został odśpiewany hymn państwowy.

Przedstawienie składało się z dwóch części – scenki pantomimicznej oraz akademii. Przedszkolaki odtańczyły także najbardziej znane tańce narodowe i taniec z flagami.

Po występach głos zabrali zaproszeni goście, a wśród nich kombatant kpt. Wacław Błaszczak, który nie ukrywał swego wzruszenia po obejrzeniu występu. Także burmistrz Paweł Kalinowski pogratulował pięknego przedstawienia, postawy patriotycznej i obdarował dzieci słodyczami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE