Reklama

Przedszkolaki wystąpiły dla Franka

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki wystąpiły dla Franka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Piękną inicjatywą wykazała się dyrekcja wraz z wychowawcami i przedszkolakami z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Gostyninie. W placówce przygotowano bowiem dwa przedstawienia charytatywne dla Franka Matuszewskiego. Grupa 5-latków zaprezentowała baśń "Brzydkie kaczątko" Hansa Christiana Andersena, zaś 6-latki "Calineczkę" tego samego autora.

Piękną inicjatywą wykazała się dyrekcja wraz z wychowawcami i przedszkolakami z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Gostyninie. W placówce przygotowano bowiem dwa przedstawienia charytatywne dla Franka Matuszewskiego. Grupa 5-latków zaprezentowała baśń "Brzydkie kaczątko" Hansa Christiana Andersena, zaś 6-latki "Calineczkę" tego samego autora.

Obie inscenizacje zachwycały pięknymi strojami, scenografią i grą małych aktorów.

Przybyli goście, a wśród nich zastępca burmistrza Gostynina, Halina Fijałkowska gratulowały dzieciom występów, a dyrekcji i opiekunom pomysłu na tak szczytny cel. Pani wiceburmistrz podarowała dzieciom słodkie upominki. Na zakończenie spotkania w podziękowaniu za pomoc finansową Franek zagrał zebranym na pianinie dwa utwory.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE