Reklama

Przedszkolaki z patriotyczną postawą

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki z patriotyczną postawą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Przedszkolu nr 4 w Gostyninie z okazji dzisiejszego święta odbyła się patriotyczna akademia przygotowana przez dzieci i nauczycieli.

Wczoraj w Przedszkolu nr 4 w Gostyninie z okazji dzisiejszego święta odbyła się patriotyczna akademia przygotowana przez dzieci i nauczycieli.

Na patriotyczny program słowno-muzyczny przybyli m. in. kombatant Wacław Błaszczyk wraz z małżonką Darią, burmistrz Paweł Kalinowski, radna Wiesława Radecka oraz zastępca prezesa ZNP Stanisław Durma. Na początku akademii przybyłych gości przywitała dyrektor placówki Teresa Ledzion. Przedszkolaki wcielili się w role małych aktorów, którzy przez całą uroczystość zarażali wszystkich gości swoim patriotyzmem. Dzieci zaśpiewały m. in. Hymn Państwowy, pieśń "Przybyli ułani pod okienko", a także doskonale zatańczyli poloneza. Po zakończeniu występów głos zabrał kapitan Błaszczyk oraz jego żona, którzy przypomnieli zebranym wojenne czasy. Na koniec Paweł Kalinowski pogratulował dzieciom doskonałych występów. Pozostali goście podobno jak burmistrz gratulowali zarówno dzieciom, jak i ich dumnych rodzicom.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE