Reklama

Przedwakacyjne pogadanki o bezpieczeństwie

Opublikowano:
Autor:

Przedwakacyjne pogadanki o bezpieczeństwie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" gostynińscy policjanci odwiedzają szkoły, gdzie przypominają dzieciom o zachowaniu rozsądku i elementarnych zasad w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Do uczestnictwa w spotkaniach funkcjonariusze zaprosili również strażaków i ratowników WOPR.

W ramach ogólnopolskiej akcji ?Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" gostynińscy policjanci odwiedzają szkoły, gdzie przypominają dzieciom o zachowaniu rozsądku i elementarnych zasad w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Do uczestnictwa w spotkaniach funkcjonariusze zaprosili również strażaków i ratowników WOPR.

Po kilkumiesięcznej nauce nadchodzi najprzyjemniejszy czas dla uczniów – wakacje. W tym szczególnym okresie dzieci i młodzież nie mogą zapominać o zachowaniu rozsądku oraz zasadach bezpieczeństwa. Dlatego, jak co roku, gostynińscy policjanci tuż przed wakacjami uczestniczą w szkolnych spotkaniach przypominając uczniom o elementarnych zasadach bezpiecznego zachowania nad wodą.
Dzisiaj (21.06.) w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym oraz Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyninie policjanci wraz zaproszonymi strażakami i ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zorganizowali pogadanki o bezpiecznym wypoczynku nad wodą. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jakie są najczęstsze przyczyny utonięć, w jakich miejscach można się kąpać, a gdzie i kiedy nie wolno wchodzić do wody. Dodatkowo strażacy zaprezentowali metody udzielania pierwszej pomocy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE