Reklama

Przekraczanie dozwolonej prędkości największym problemem kierowców

Opublikowano:
Autor:

Przekraczanie dozwolonej prędkości największym problemem kierowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegły piątek policjanci gostynińskiej drogówki przeprowadzili działania NURD, natomiast wczoraj na drogach powiatu gostynińskiego została przeprowadzona całodobowa akcja „Alkohol i narkotyki”.

W ubiegły piątek policjanci gostynińskiej drogówki przeprowadzili działania NURD, natomiast wczoraj na drogach powiatu gostynińskiego została przeprowadzona całodobowa akcja ?Alkohol i narkotyki?.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg na terenie powiatu gostynińskiego cyklicznie prowadzą działania o różnym charakterze. W piątek wzmożonymi działania objęci zostali piesi oraz rowerzyści, a także kierujący, których zachowania na drogach było niebezpieczne. Z podsumowania działań wynika, że głównymi wykroczeniami popełnianymi przez kierujących było przekraczanie dozwolonej prędkości w rejonach przejść dla pieszych. Z kolei piesi nagminnie przechodzą przez jezdnię w miejscach niedozwolonych. Wczorajsza akcja natomiast miała na celu eliminowanie z dróg kierujących pod działaniem alkoholu lub środków odurzających. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE