Reklama

Przekroczył prędkość o prawie 100 km/h. Pirat drogowy stracił "prawko"

Opublikowano:
Autor:

Przekroczył prędkość o prawie 100 km/h. Pirat drogowy stracił "prawko" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze gostynińskiej drogówki zatrzymali 28-letniego kierowcę, który jechał autem osobowym z prędkością trzykrotnie przekraczającą dozwoloną w terenie zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Funkcjonariusze gostynińskiej drogówki zatrzymali 28-letniego kierowcę, który jechał autem osobowym z prędkością trzykrotnie przekraczającą dozwoloną w terenie zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19:00 w Szkaradzie (gmina Sanniki). Policjanci dokonali pomiaru prędkości jadącego pojazdu, gdzie okazało się, że pomimo ograniczenia prędkości do 50 km/h w obszarze zabudowanym, samochód poruszał się z prędkością 145 km/h. 

- Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego skodą, który nie był w stanie wytłumaczyć swojego nieprzemyślanego zachowania. 28-letni mężczyzna stracił uprawnienia na trzy miesiące z uwagi na fakt, iż przekroczył znacznie dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 95 km/h - informuje oficer prasowy KPP w Gostyninie, Dorota Słomkowska.  

Przypominamy! 
Zgodnie z art. 135 ust. 1a. Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym - policjant zatrzyma prawo jazdy za pokwitowaniem w przypadku ujawnienia czynu polegającego na: 
- kierowaniu pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE