Reklama

Przepis na miłość: wyjątkowy jubileusz w Zamku [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Przepis na miłość: wyjątkowy jubileusz w Zamku [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pół wieku, a nawet dłużej - godny podziwu jubileusz świętowało 19 par z Gostynina. Obchody złotych, szmaragdowych i diamentowych godów odbyły się w ubiegłą sobotę w gostynińskim zamku.

Pół wieku, a nawet dłużej - godny podziwu jubileusz świętowało 19 par z Gostynina. Obchody złotych, szmaragdowych i diamentowych godów odbyły się w ubiegłą sobotę w gostynińskim zamku. 

50-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili:
Janina i Jerzy Andrzejewscy
Danuta i Czesław Balcerzak
Henryka i Ryszard Czajka
Krystyna i Józef Dubielak
Feliksa i Stanisław Grzybowscy
Anna i Jan Kawulscy
Stanisława i Jan Krzewiccy
Teresa i Józef Kucharscy
Waleria i Józef Laskowscy
Elżbieta i Janusz Markiewicz
Stanisława i Jan Milczarek
Janina i Kazimierz Rosiak
Teresa i Jerzy Wiśniewscy
Teresa i Czesław Wróblewscy
Wanda i Marian Zalewscy
Henryka i Czesław Złotowscy

55 lat wspólnego pożycia obchodzili:
Jadwiga i Tadeusz Lemańscy

60 lecie świętowali:
Jadwiga i Jerzy Ciesielscy
Helena i Jan Pietruscy.

Uroczystość otworzyła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Gostyninie Maria Rendzikowska słowami: - Witam serdecznie szanownych jubilatów, ich rodziny, przyjaciół, wszystkich gości zaproszonych na dzisiejszą uroczystość 50 lecia, 55 lecia i 60 lecia pożycia małżeńskiego. Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote, Szmaragdowe i Diamentowe Gody, to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli jesteście Wy, którzy przeżyliście ze sobą razem ponad pół wieku.

Słowa życzeń i gratulacji przekazał też burmistrz Paweł Kalinowski 

- Szanowni Państwo, pragnę życzyć Wam przede wszystkim dużo dobrego zdrowia oraz tego, abyście szli przez życie z dobrocią w sercu, otoczeni ludźmi, których kochacie i którzy Was kochają, abyście byli silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęśliwi z bycia razem każdego dnia. Waszym rodzinom i przyjaciołom życzę radości ze wspólnego przebywania z Wami. Pielęgnujcie Wasza miłość wciąż tak samo pięknie, dbając by mogła trwać wiecznie.

Następnym punktem uroczystości było wręczenie specjalnych odznaczeń przyznanych przez Prezydenta RP. Aktu dekoracji jubilatów dokonał burmistrz. Uroczystość uświetnił występ Chóru przy Szkole Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Solcu, prowadzony przez Pawła Pilichowicza oraz solistki Julia Zielińska, Izabela Jędrzejewska, Patrycja Ziółkowska i absolwentka Szkoły w Solcu-Natalia Smyczyńska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE