Reklama

Przy Miejskim Centrum Kultury powstanie scena plenerowa

Opublikowano:
Autor:

Przy Miejskim Centrum Kultury powstanie scena plenerowa  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już niebawem ruszy budowa mini sceny, która powstać ma przy Miejskim Centrum Kultury. To realizacja projektu z Budżetu Obywatelskiego z 2017 roku, którego liderem była Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Już niebawem ruszy budowa mini sceny, która powstać ma przy Miejskim Centrum Kultury. To realizacja projektu z Budżetu Obywatelskiego z 2017 roku, którego liderem była Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Mini scena stać się może miejscem organizowania imprez plenerowych, które do tej pory odbywały się na schodach i placu przed MCK-iem. Projekt przygotowany został przez firmę Hol-Bud. Pierwotnie jego koszt zamknąć się miał w kwocie 30 tysięcy złotych. 

W pewnym momencie los projektu stanął pod znakiem zapytania. Okazało się bowiem, że będzie on wyższy i sięgnąć może nawet 100 tysięcy (w tę kwotę wliczone są koszty wykonania przyłącza elektrycznego). Ostatecznie jednak udało się zabezpieczyć całą kwotę potrzebną do wybudowania małej sceny przy Miejskim Centrum Kultury.

– Cieszę się, że ten projekt jest realizowany. Lepiej późno niż wcale – powiedziała nam Agnieszka Korajczyk-Szyperska. – Mam nadzieję, że będzie dobrze służył młodym artystom

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE