Reklama

Przy ul. Żabiej pojawił się kosz na psie odchody

Opublikowano:
Autor:

Przy ul. Żabiej pojawił się kosz na psie odchody - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miłośnicy spacerów z czworonożnymi przyjaciółmi mieszkający przy ulicy Żabiej mają ułatwione zadanie jeśli chodzi o sprzątanie po swoich milusińskich. Przyczyni się to do zmniejszenia poziomu zanieczyszczeń zielenii miejskiej.

Miłośnicy spacerów z czworonożnymi przyjaciółmi mieszkający przy ulicy Żabiej mają ułatwione zadanie jeśli chodzi o sprzątanie po swoich milusińskich. Przyczyni się to do zmniejszenia poziomu zanieczyszczeń zielenii miejskiej.

Już trzecia gostynińska ulica posiada kosz na psie nieczystości. Instalacja ich ma celu zachęcenie posiadaczy zwierząt do sprzątania po nich, a co za tym idzie - nie zanieczyszczania przez nie parków i ulic. Przypominamy, że dwa pozostałe kosze znajdują się przy Parku Marszałka Józefa Piłsudskiego od ul. 3 Maja i przy Miejskim Centrum Kultury. Urząd Miasta zwraca się z prośbą do mieszkańców Gostynina o wyznaczenie miejsca na instalację kolejnego kosza.


Jak informuje Urząd Miasta - w Wydziale Komunalnym przy ul. Parkowej 22 można odebrać darmowe biodegradowalne woreczki na psie nieczystości. Zachęcamy do utrzymywania czystości po swoich czworonożnych pupilach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE