Reklama

Przyjdź na imprezę przy MCK-u i zrób coś nie tylko dla siebie

Opublikowano:
Autor:

Przyjdź na imprezę przy MCK-u i zrób coś nie tylko dla siebie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Karma, miski, koce i wszelkie inne przedmioty, dzięki którym zwierzęta mogą poczuć się szczęśliwe, będą zbierane podczas akcji „Rusz się i pomóż zwierzakom”, która odbędzie się w sobotę 19 maja przy MCK-u.

Karma, miski, koce i wszelkie inne przedmioty, dzięki którym zwierzęta mogą poczuć się szczęśliwe, będą zbierane podczas akcji „Rusz się i pomóż zwierzakom”, która odbędzie się w sobotę 19 maja przy MCK-u.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Gostynina (i  nie tylko), którzy chcieliby poruszać się na świeżym powietrzu, a przy okazji zrobić coś pożytecznego. W planach imprezy są między innymi pokazy taneczne, maraton zumby i taniec integracyjny. Za ich poprowadzenie odpowiadać będą Dorota Sobiecka, Agnieszka Dąbrowska oraz Iwona Markus. 
Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 na terenach zielonych w pobliżu Miejskiego Centrum Kultury. Organizatorzy mają nadzieję, że uda im się nie tylko zachęcić ludzi do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzy, ale też zebrać to, co może przydać się zwierzakom. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE