Reklama

Przyjdź na zamek i sprawdź, jak rozwinąć własny biznes

Opublikowano:
Autor:

Przyjdź na zamek i sprawdź, jak rozwinąć własny biznes - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja Startup Poland oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju organizują pierwszy Startup Poland Camp w Gostyninie. Wydarzenie odbędzie się w środę 18 kwietnia o godzinie 17.00 w zamku gostynińskim.

Fundacja Startup Poland oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju organizują pierwszy Startup Poland Camp w Gostyninie. Wydarzenie odbędzie się w środę 18 kwietnia o godzinie 17.00 w zamku gostynińskim. 

Z badań wynika, że zaledwie 66 procent firm jest zdolnych do przetrwania dwóch pierwszych lat swej działalności. Po czterech latach odsetek ten spada poniżej połowy.  Firmy upadają nie tylko z powodu utraty płynności finansowej, lecz także przez brak specjalistycznej wiedzy na temat pozyskiwania funduszy. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowała raport „Innowacyjna przedsiębiorczość w Polsce”, z którego wynika, że boimy się inwestować w innowacje, ponieważ brakuje nam wiedzy i kapitału.
Możliwości pozyskiwania kapitału z różnych źródeł (fundusze unijne, VC, Business Angels, crowdfunding etc.) będą najważniejszym tematem Startup Poland Campu, który w środę 18 kwietnia o godzinie 17.00 odbędzie się w gostynińskim zamku. 
W spotkaniu wezmą udział eksperci zajmujący się pozyskiwaniem kapitału oraz przedstawiciele startupów które już kapitał pozyskały. Wśród zaproszonych gości jest m. in. Jakub  Paczuski Head of Customer z firmy Billon. Billon, który z programu Komisji Europejskiej Horizon 2020 otrzymał prawie 2 mln euro dofinansowania. We wrześniu 2017 roku dostał dodatkowo 100 tysięcy dolarów z akceleratora startupów Fintech 71 w USA. W listopadzie 2017 r. jego spółka otrzymała grant 4,5 mln zł od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na dalszy rozwój swojej technologii.
Wstęp na  Startup Poland Camp jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się przy pomocy formularza dostępnego na stronie gostynin.evenea.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE