Reklama

PSL szykuje się do wyborów. O fotel burmistrza powalczy... [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

PSL szykuje się do wyborów. O fotel burmistrza powalczy... [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mariola Józwiak-Węclewska ubiegać się będzie o stanowisko włodarza Gostynina z ramienia PSL Porozumienie Społeczne.

Mariola Józwiak-Węclewska ubiegać się będzie o stanowisko włodarza Gostynina z ramienia PSL Porozumienie Społeczne.

Kandydatkę przedstawiono w niedzielę podczas konferencji prasowej. Rozpoczęła ją Katarzyna Osowicz-Szewczyk, która przewodniczy miejskim strukturom PSL-u. Jest równocześnie przewodniczącą rady powiatu gostynińskiego.

Głos zabrał również marszałek Adam Struzik.  Mówił o rozwoju Mazowsza i wartościach, którymi powinni kierować się kandydaci na samorządowców.

Kandydatka na burmistrza Gostynina podkreślała, że niezmiernie ważny jest rozwój naszego subregionu. Mogą w tym pomóc dotacje unijne.

- Wierzę w potencjał Gostynina. Nasze miasto ma szansę na rozwój, a mieszkańcy zasługują na spokojne, godne życie. Dziś zamiast sporów i wytykania błędów bardzo jest potrzebne szeroko rozumiane porozumienie społeczne. Stąd decyzja o tym, by razem z Polskim Stronnictwem Ludowym połączyć siły i iść wspólnie do wyborów samorządowych - mówiła.

Kim jest Mariola Józwiak-Węclewska? Prawnikiem, ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe jako szkoleniowiec, doradca biznesowy, autor wniosków o dofinansowanie do programów pomocowych z unijnych i krajowych środków pomocowych oraz ekspert dokonujący oceny wniosków o dotacje, współpracujący z instytucjami w całym kraju.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE