Reklama

Reklama

PTTK ma nowy zarząd

Opublikowano: wt, 28 mar 2017 07:45
Autor:

PTTK ma nowy zarząd - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegły piątek w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego odbył się XVI zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Gostyninie. Spotkanie otworzył prezes pan Mariusz Gajewski, który powitał zebranych w sali uczestników i zaproszonych gości, a wśród nich Zastępcę Burmistrza panią Halinę Fijałkowską.

Reklama

W ubiegły piątek w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego odbył się XVI zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Gostyninie. Spotkanie otworzył prezes pan Mariusz Gajewski, który powitał zebranych w sali uczestników i zaproszonych gości, a wśród nich Zastępcę Burmistrza panią Halinę Fijałkowską.

W trakcie zjazdu oddano hołd minutą ciszy zmarłym członkom PTTK.

Ustępujący zarząd jednogłośne otrzymał absolutorium. Dotychczasowy prezes Mariusz Gajewski i jego zastępca Stanisław Przedlacki zrezygnowali z wzięcia udziału w głosowaniu.

Został wybrany nowy zarząd, w skład którego weszli: Danuta Jaskulska, Alina Głodowska, Joanna Kuciapska, Anna Sierpińska i Teresa Topólniak. Za dwa tygodnie zostanie wybrany spośród nowo wybranego zarządu prezes PTTK.

Przedstawicielem na regionalną konferencję został Mariusz Gajewski, a komisję rewizyjną utworzyli: Teresa Murawska, Krystyna Pius i Modest Wojtczak.

Na najbliższe cztery lata działalności ustalono najważniejsze punkty działania, które dotyczą: pozyskiwania nowych członków, efektywniejszej współpracy z samorządami, atrakcyjności imprez, zwiększonej współpracy z innymi oddziałami PTTK, poprawy komunikacji społecznej na portalach społecznościowych, opracowania regulaminu odznaki Oddziału, przygotowania pieczęci okolicznościowej i przygotowania w tym roku obchodów 60-lecia istnienia Oddziału.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.