Reklama

Puchar Siemowita – będą utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Puchar Siemowita – będą utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę 22 kwietnia w Gostyninie zostaną rozegrane wrotkarskie wyścigi o Puchar Siemowita. Organizatorzy imprezy zapowiadają utrudnienia w ruchu drogowym.

W niedzielę 22 kwietnia w Gostyninie zostaną rozegrane wrotkarskie wyścigi o Puchar Siemowita. Organizatorzy imprezy zapowiadają utrudnienia w ruchu drogowym.

Między godziną 10.00 a 16.00 wyłączony z ruchu będzie prawy pas ruchu ulicy Zamkowej od skrzyżowania przy Lidlu do ronda Rodziny Higersbergerów. Od godz.11.00 do 16.00 całkowicie wyłączona z ruchu będzie ulica Targowa na odcinku między rondem Rodziny Higersbergerów do skrzyżowania z ulicą Zazamcze. Przenośne zapory drogowe ustawione będą na połączeniu dróg dojazdu z Zamkowej do Dworca PKS i ulicy Ziemowita. Na ulicach Zazamcze, Dybanka i Parkowej uczestnicy zawodów poruszać się będą prawą stroną jezdni.  
Pojazdy na trasie rywalizacji będą mogły poruszać się zgodnie z kierunkiem wyścigu. Wszystkie ulice otwierane będą zaraz po przejechaniu rolkarzy (na tyle szybko, na ile pozwolą na to wymogi bezpieczeństwa). 

– Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników w trakcie trwania zawodów zwracamy się z prośbą do mieszkańców o opiekę nad swoimi zwierzętami – apelują organizatorzy. – Za utrudnienia serdecznie przepraszamy !

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE