Reklama

Punkt przedszkolny przy "Piątce" oficjalnie otwarty! [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Punkt przedszkolny przy "Piątce" oficjalnie otwarty! [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Długo wyczekiwane otwarcie kolejnego Punktu Przedszkolnego w Gostyninie stało się dziś faktem. Przy tej okazji odbył się również bal karnawałowy dla dzieci w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyninie.

Długo wyczekiwane otwarcie kolejnego Punktu Przedszkolnego w Gostyninie stało się dziś faktem. Przy tej okazji odbył się również bal karnawałowy dla dzieci w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyninie.

W uroczystości udział wzięli między innymi: Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski wraz z Zastępcą Haliną Fijałkowską, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki oraz dyrektorzy innych publicznych przedszkoli i jednostek miejskich.

Po uroczystym przecięciu wstęgi wszyscy zebrani przeszli do nowocześnie urządzonych sali dostosowanych do potrzeb 50 dzieci, by Ks. Sławomir Wiśniewski mógł dokonać poświęcenia obiektu. Wyposażone w nowe meble i zabawki sale, które posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa oraz w dywan multimedialny doskonale nadający się do zabawy i nauki, zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie, a szczególnie na przedszkolakach czekających na dzisiejszy bal karnawałowy.
Burmistrz Paweł Kalinowski podziękował „dyrektorowi placówki Robertowi Pypkowskiemu za ogromną determinację, pracownikom Urzędu Miasta za sprawną pracę, Radzie Miejskiej za przekazanie środków finansowych oraz firmie Global Systems Marcin Balcerzak za wykonanie przedsięwzięcia”, którego całkowity koszt wyniósł: 575 772,80 zł, a także wyraził nadzieję, że „nowo powstały punkt przedszkolny stanie się dla „Naszych Dzieci” drugim domem, miejscem fantastycznej zabawy, zdobywania nowych doświadczeń i pogłębiania wiedzy w atmosferze przyjaźni i akceptacji”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE