Reklama

Rada poparła burmistrza. "Jestem pozytywnie zaskoczony"

Opublikowano:
Autor:

Rada poparła burmistrza. "Jestem pozytywnie zaskoczony" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Historia lubi się powtarzać, lecz - ku radości Pawła Kalinowskiego - również i ta reguła ma swoje wyjątki. W trakcie wczorajszej sesji, radni miejscy podtrzymali swoją opinię z posiedzenia komisji i udzielili burmistrzowi absolutorium.

Historia lubi się powtarzać, lecz - ku radości Pawła Kalinowskiego - również i ta reguła ma swoje wyjątki. W trakcie wczorajszej sesji, radni miejscy podtrzymali swoją opinię z posiedzenia komisji i udzielili burmistrzowi absolutorium.  

W obradach uczestniczyło dziesięcioro radnych. Ośmioro pozytywnie oceniło wykonanie budżetu za ubiegły rok, zaś dwoje wstrzymało się od głosu (radne Magdalena Augustyniak i Wiesława Radecka). Co prawda, w ubiegłym tygodniu Komisja Rewizyjna nie miała zastrzeżeń co do sprawozdania finansowego burmistrza, lecz mimo to wynik wczorajszego głosowania wcale nie był przesądzony - zwłaszcza, gdy wspomina się sytuację z ubiegłego roku. Włodarz nie krył zadowolenia z wyniku głosowania. 

- Jest to konsekwencja decyzji komisji stałych działających przy Radzie Miasta, które w tym roku jednogłośnie pozytywnie opiniowały sprawozdanie finansowe za ubiegły rok. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo w zeszłym roku była dokładnie taka sama sytuacja, z tym, że na sam koniec rada nie podjęła uchwały, bo większość wstrzymała się od głosu - komentuje Paweł Kalinowski.  
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE