Reklama

Radnym brakuje doświadczenia. Przewodniczący zarządził szkolenie

Opublikowano:
Autor:

Radnym brakuje doświadczenia. Przewodniczący zarządził szkolenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaledwie 5 rajców VIII kadencji może pochwalić się doświadczeniem w polityce samorządowej. Arkana pracy w Radzie Miasta przybliżyć ma im specjalne szkolenie, które zarządził dziś przewodniczący Andrzej Reder.

Zaledwie 5 rajców VIII kadencji może pochwalić się doświadczeniem w polityce samorządowej. Arkana pracy w Radzie Miasta przybliżyć ma im specjalne szkolenie, które zarządził dziś przewodniczący Andrzej Reder. 

W gronie 14 radnych wybranych w październikowych wyborach, tylko 5 ma za sobą pracę w samorządzie. Mowa o Tadeuszu Majchrzaku (IdG), Urszuli Pieniążek (GWS), Stanisłąwie Wróblewskim (IdG), Arkadiuszu Szulczewskim (PSL) oraz Andrzeju Rederze (PiS). Pozostali stanowią grono żółtodziobów, którzy dopiero zapoznają się z tajnikami lokalnej polityki . 

W związku z powyższym, przewodniczący Rady, a zarazem posiadający największe doświadczenie polityczne - Andrzej Reder, poinformował dziś rajców o szkoleniu, które zaplanował z myślą o wzbogaceniu ich wiedzy w zakresie pracy w samorządzie. Spotkanie odbędzie się po grudniowej sesji Rady Miejskiej. Jak powiedział A. Reder, na tę okoliczność zarezerwowane zostanie "pół godzinki" tuż po zakończeniu posiedzenia, a fachu uczyć będzie ich wyznaczony do tego celu urzędnik. 

Czy rajcy okażą się pojętnymi uczniami? 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE