Reklama

Razem można więcej. Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Opublikowano:
Autor:

Razem można więcej. Spotkanie dla organizacji pozarządowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Poznajmy się" - pod takim hasłem 31 lipca odbędzie się spotkanie dla organizacji pozarządowych w siedzibie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych w Starej Betoniarni (lok. 21).

"Poznajmy się" - pod takim hasłem 31 lipca odbędzie się spotkanie dla organizacji pozarządowych w siedzibie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych w Starej Betoniarni (lok. 21).

Na spotkanie zapraszają Federacja Mazovia i stowarzyszenie Gostynińskie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych i Przedsiębiorczości. Po co to wszystko? Dla integracji, wymiany doświadczeń, a także wypracowanie pomysłów nad wspólnymi projektami i źródłami ich finansowania. Spotkanie będzie również stanowić okazję do rozmowy o trudnościach, z którymi mierzą się organizacje pozarządowe w powiecie gostynińskim.

Dodajmy, że  Federacja Mazowia odwiedza większość powiatów województwa mazowieckiego.

- Chcemy poznać lokalne organizacje i zaprosić je do dołączenia do federacji, ale także zachęcić do lokalnego sieciowania, pokazując zalety takiej formy współpracy. Jesienią chcemy zaprosić wszystkie zainteresowane organizacje do udziału i współtworzenia programu XIV Mazowieckiego Forum Inicjatyw Pozarządowych - ogólnowojewódzkiego spotkania III sektora - zapowiadają organizatorzy.

Federacja Mazowia działa od 16 lat.  W ostatnich latach realizowała szereg projektów, wspierających rozwój społeczeństwa obywatelskiego na Mazowszu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE