Reklama

Razem zadbajmy o bezpieczną drogę do szkoły

Opublikowano:
Autor:

Razem zadbajmy o bezpieczną drogę do szkoły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za cztery dni rozpoczęcie roku szkolnego. W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły" policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyninie będą prowadzili działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa najmłodszych bezpośrednio w rejonach szkół.

Za cztery dni rozpoczęcie roku szkolnego. W ramach akcji ?Bezpieczna droga do szkoły" policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyninie będą prowadzili działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa najmłodszych bezpośrednio w rejonach szkół.

W pierwszych dniach po rozpoczęciu roku szkolnego w rejonach szkół będzie więcej patroli Policji.  Policjanci będą miedzy innymi sprawdzać przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez kierujących. Tak naprawdę swoje  działania policjanci rozpoczęli już dużo wcześniej od sprawdzania stanu technicznego znaków drogowych i urządzeń ostrzegawczo-zabezpieczających w rejonach szkół.

Działania, których celem jest podniesienie bezpieczeństwa uczniów w drodze do szkoły będą realizowane przez policjantów. Policja oczekuje również na spostrzeżenia i informacje od mieszkańców o dostrzeżonych nieprawidłowościach w oznakowaniu w tych rejonach. Ponadto gostynińscy policjanci w ramach działań pn. „Gimbus" rozpoczęli kontrole autobusów szkolnych. Kontrole mają na celu sprawdzenie stanu technicznego autobusów w celu wyeliminowania z ruchu  przed rozpoczęciem roku szkolnego niesprawnych pojazdów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE