Reklama

Reklama

Realizator półkolonii zimowych wyłoniony

Opublikowano: śr, 3 sty 2018 14:51
Autor:

Realizator półkolonii zimowych wyłoniony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ferie na Mazowszu rozpoczynają się 15 stycznia 2018 roku. Nie wszyscy spędzą je w sposób zorganizowany. Wychodząc zatem naprzeciw potrzebom najmłodszych, Urząd Miasta po raz kolejny organizuje półkolonie z programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat z terenu miasta Gostynina. Półkolonie są nieodpłatne, w całości finansowane ze środków profilaktycznch.

Reklama

Ferie na Mazowszu rozpoczynają się 15 stycznia 2018 roku. Nie wszyscy spędzą je w sposób zorganizowany. Wychodząc zatem naprzeciw potrzebom najmłodszych, Urząd Miasta po raz kolejny organizuje półkolonie z programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat z terenu miasta Gostynina. Półkolonie są nieodpłatne, w całości finansowane ze środków profilaktycznch.

W wyniku ogłoszonego konkursu ofert, do realizacji w/w wypoczynku zimowego zgłosił się jeden oferent – Akademia Inicjatyw Młodzieżowych, która zorganizuje dla 50 dzieci i młodzieży atrakcyjne półkolonie w Gostyninie. W ramach wypoczynku Stowarzyszenie zapewnia uczestnikom interesujący program rekreacyjny do godzin popołudniowych, ciepły posiłek lub suchy prowiant na wyjazdy, a przede wszystkim ciekawe zajęcia z innowacyjnymi rozwiązaniami i propozycjami działań opartymi na nauce przez zabawę. Raz w tygodniu zajęcia prowadzone będą przez psychologa, którego spotkania będą zintegrowane z wypoczynkiem dzieci i młodzieży i będą tematycznie nawiązywały do zajęć rekreacyjnych, zwracając uwagę na bezpieczeństwo ducha i ciała.

Nabór na półkolonie odbywał się będzie od 8 stycznia 2018 r. Numer telefonu pod którym będzie można dokonywać zgłoszeń podany zostanie na naszej stronie internetowej: www.gostynin.pl, w poniedziałek 8 stycznia br. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.