Reklama

Rehabilitacja potrzebna od zaraz. Mama Milenki prosi o pomoc

Opublikowano:
Autor:

Rehabilitacja potrzebna od zaraz. Mama Milenki prosi o pomoc - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Milenka mieszka z mamą pod Gostyninem. Dziewczynka urodziła się z zespołem Downa, stwierdzono u niej również padaczkę. Aby w przyszłości mogła być choć częściowo samodzielna, konieczne jest podjęcie rehabilitacji. Jej koszty przerastają jednak możliwości finansowe rodziny. Dlatego Mama Milenki prosi o wsparcie ludzi dobrego serca.

Milenka mieszka z mamą pod Gostyninem. Dziewczynka urodziła się z zespołem Downa, stwierdzono u niej również padaczkę. Aby w przyszłości mogła być choć częściowo samodzielna, konieczne jest podjęcie rehabilitacji. Jej koszty przerastają jednak możliwości finansowe rodziny. Dlatego Mama Milenki prosi o wsparcie ludzi dobrego serca.

Gdy urodzisz dziecko z zespołem Downa, raczej nie usłyszysz (chyba, że od innego rodzica które też ma dziecko z Zespołem.) "Gratuluję". [...]  Gdy rodzisz zdrowe dziecko, ludzie porównują: " patrz, wykapany tata", "podobny do mamy", "nos po babci", "skóra zdjęta z dziadka". Gdy rodzisz dziecko z zespołem Downa, nic nie słyszysz, lub ewentualnie: " nie widać po niej", "widać po niej", "widać trochę po oczach" [...]

Mama Milenki potrzebuje wsparcia i pomocy, aby móc stworzyć swojemu dziecku wszystko co najlepsze. Godzina rehabilitacji to koszt ok 80 zł, potrzebne są jej 3 sesje rehabilitacyjne w tygodniu, żeby mogła być kiedyś samodzielna. Koszt jednego turnusu rehabilitacyjnego wynosi 2 tys. zł. Na rehabilitację i leczenie dziewczynki potrzebne jest łącznie 10 tys. zł.Informacje na temat zbiórki znaleźć można na stronie https://zrzutka.pl/rehabilitacja-i-leczenie-milenki.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE