Reklama

Rekrutacja na półkolonie

Opublikowano:
Autor:

Rekrutacja na półkolonie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Miasta Gostynina przygotowała dla dzieci z terenu Gostynina w wieku 7–16 lat nieodpłatne letnie półkolonie w dniach 18-29 lipca oraz 8-19 sierpnia.

Gmina Miasta Gostynina przygotowała dla dzieci z terenu Gostynina w wieku 7?16 lat nieodpłatne letnie półkolonie w dniach 18-29 lipca oraz 8-19 sierpnia.

Uczestnicy półkolonii będą podzieleni na cztery grupy wiekowe. Na potrzeby programu została wymyślona propozycja o charakterze fabularnym, w której instruktorzy wcielą się w rolę legendarnych postaci i będą przekazywać wiedzę i różne umiejętności w formie zabaw dostosowanych do wieku uczestników. Program półkolonii połączony będzie z programem profilaktycznym z zakresu uzależnień. 

Zapisów na półkolonie można będzie dokonywać jedynie telefonicznie od 7 lipca. Numery telefonów podane zostaną na stronie internetowej Urzędu Miasta Gostynina.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc – 60 na jeden turnus, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednym turnusie półkolonii.

 

 

Zapisów na półkolonie można dokonywać jedynie telefonicznie. Poniżej podajemy numery telefonów do realizatorów półkolonii.

I turnus: 18-29 lipca 2016 r. - tel. 608 632 852

II turnus: 8-19 sierpnia 2016 r. - tel. 508 155 159

 

Realizatorem pierwszego turnusu półkolonii jest firma Green Project Pana Tomasza Wójcika, natomiast drugiego firma Active Action TJ prowadzona przez Annę Wasilewską. Obydwie firmy wyłonione zostały w drodze postępowania zapytania ofertowego.

 

info. UM Gostynin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE