Reklama

Reklama

Rekrutacja w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie na półmetku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Rekrutacja w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego  w Ciechanowie na półmetku - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobiegł końca pierwszy etap rekrutacji na studia w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. Pierwszy etap rozpoczął się 9 czerwca a zakończył 28 lipca 2021 roku. Ilość kandydatów przyjętych na studia w pierwszym etapie rekrutacji kształtuje się na poziomie lat ubiegłych.

Reklama

 

Drugi etap rekrutacji rozpoczął się 3 sierpnia i potrwa do 24 września. Maturzyści którzy w sierpniu poprawią maturę mają również szanse na studiowanie w ciechanowskiej Uczelni.

Państwa Uczelnia Zawodowa w Ciechanowie to jedyna w naszym regionie uczelnia publiczna, oferującej bezpłatne studia stacjonarne. Uczelnia prowadzi studia techniczne, ekonomiczne, medyczne oraz społeczno-humanistyczne. Oferta uczelni obejmuje dwanaście kierunków kształcenia w tym również studia magisterskie.

Uczelnia posiada bardzo dobrze rozwinięty system stypendialny, pozwalający studiować studentom którzy założyli własne rodziny, studentom z niepełnosprawnościami, jak również studentom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. W roku akademickim 2020/2021 stypendium socjalne wynosiło prawie 1000 zł, a stypendium rektora dla najlepszych studentów 800 zł.

Rekrutacja na wszystkie kierunki studiów PUZ w Ciechanowie trwa. Nadal czekamy na chętnych. Szczegółowe informacje o rekrutacji a także informacje z życia Uczelni można znaleźć na stronie www.puzim.edu.pl

Uwaga! przypominamy kandydatom którzy zarejestrowali się przez Internet w systemie IRK o konieczności złożenie kompletu wymaganych dokumentów w Biurze Rekrutacji Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, ul. Gabriela Narutowicza 9, 06-400 Ciechanów.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy