Reklama

Remont Floriańskiej ruszył pełną parą

Opublikowano:
Autor:

Remont Floriańskiej ruszył pełną parą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpoczęły się długo wyczekiwane prace remontowe ul. Floriańskiej. Dziś Urząd Miasta przekazał plac budowy wykonawcy – firmie BORA z Dobrzykowa k. Gąbina.

Rozpoczęły się długo wyczekiwane prace remontowe ul. Floriańskiej. Dziś Urząd Miasta przekazał plac budowy wykonawcy ? firmie BORA z Dobrzykowa k. Gąbina.

Przypominamy, że umowa na remont przedmiotowej ulicy została podpisana 24 lutego br. Zakończenie prac przewidziane jest do 31 sierpnia 2017r. Prace budowlane obejmują wykonanie zjazdów na posesje, przebudowę skrzyżowań z ul. Stodólną, Kujawy i Solidarności, wykonane zostanie również utwardzenie na działce pomiędzy ul. Floriańską 5 i 7. Stare, zniszczone płyty chodnikowe zostaną zastąpione kostką betonową i wykonana zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa. Przebudowana zostanie także sieć telekomunikacyjna kolidująca z planowanymi robotami drogowymi.

Do końca sierpnia br. mieszkańcy naszego miasta, a głównie ul. Floriańskiej będą musieli się liczyć z utrudnieniami w ruchu, jednak po chwilowych niedogodnościach zdecydowanie poprawi się stan techniczny ulicy, a tym samym ulegną poprawie warunki korzystania z niej.

Jednocześnie zawiadamiamy, że przekazywana wcześniej informacja dotycząca wymiany wodociągu, która miała być realizowana przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne równolegle z robotami drogowymi nie będzie wykonywana. O zaistniałym fakcie poinformowała tutejszy Urząd Spółka argumentując powyższe aktualnym brakiem możliwości zarówno technicznych, jak i finansowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE