Reklama

Remont ul. Floriańskiej priorytetem dla mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

Remont ul. Floriańskiej priorytetem dla mieszkańców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj podczas sesji Rady Miejskiej głos w sprawie remontu ulicy Floriańskiej zabrała Wiesława Radecka. W imieniu mieszkańców radna poinformowała wszystkich zebranych w sali, że modernizacja gostynińskiej drogi powinna być pierwszoplanową inwestycją na przyszły rok.

Wczoraj podczas sesji Rady Miejskiej głos w sprawie remontu ulicy Floriańskiej zabrała Wiesława Radecka. W imieniu mieszkańców radna poinformowała wszystkich zebranych w sali, że modernizacja gostynińskiej drogi powinna być pierwszoplanową inwestycją na przyszły rok.

Nierówna droga, dziury oraz krzywe chodniki - tak komentują drogę mieszkańcy Gostynina. Na wczorajszej sesji Rady Miejskiej Wiesława Radecka poprosiła burmistrza o pisemne potwierdzenie wykonania remontu ulicy Floriańskiej. Mieszkańcy domagają się, aby modernizacja ulicy była pierwszoplanową inwestycją na przyszły rok. Droga jest w opłakanym stanie, a jest dość często używana przez mieszkańców. Poza tym, przez pewną część ul. Floriańskiej jest tak mały chodnik, że niejeden przechodzień musi wchodzić na ulice, utrudniając ruch samochodów i narażają swoje bezpieczeństwo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE