Reklama

Restauratorze, nie opłaciłeś koncesji na alkohol? Zostało Ci niewiele czasu

Opublikowano:
Autor:

Restauratorze, nie opłaciłeś koncesji na alkohol? Zostało Ci niewiele czasu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 31 maja upływa termin uiszczenia drugiej raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w sklepach oraz placówkach gastronomicznych na terenie Gostynina.

31 maja upływa termin uiszczenia drugiej raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w sklepach oraz placówkach gastronomicznych na terenie Gostynina.

W przypadku niedokonania w powyższym terminie opłaty II raty, zezwolenie wygasa jeżeli przedsiębiorca w terminie 30 dni od dnia upływu terminu do dokonania ww. czynności nie wniesie raty opłaty określonej w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi powiększonej o 30% tej opłaty.

Niedokonanie opłaty w wymaganej wysokości w wyżej wymienionym terminie spowoduje wygaśnięcie zezwolenia. Przedsiębiorca, któremu zezwolenie wygaśnie z powodu niedokonania opłaty będzie mógł wystąpić z nowym wnioskiem nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od dnia wydania decyzji o wygaśnięciu zezwolenia.

Opłatę można uiścić  w kasie Urzędu Miasta Gostynina, bądź przelewem na rachunek bankowy nr: 89102039740000530200066258.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE