Reklama

Reklama

Robacki: Agnieszce Korajczyk-Szyperskiej należy się uhonorowanie

Opublikowano: wt, 30 maj 2017 07:00
Autor:

Robacki: Agnieszce Korajczyk-Szyperskiej należy się uhonorowanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 15-letni staż pracy w samorządzie i praktyczne działania na rzecz mieszkańców - to zdaniem przewodniczącego rady miasta Andrzeja Robackiego główne przyczyny, dla których Agnieszka Korajczyk-Szyperska powinna zostać uhonorowana przez powiat.

Reklama

15-letni staż pracy w samorządzie i praktyczne działania na rzecz mieszkańców - to zdaniem przewodniczącego rady miasta Andrzeja Robackiego główne przyczyny, dla których Agnieszka Korajczyk-Szyperska powinna zostać uhonorowana przez powiat.

Robacki złożył w tej sprawie wniosek do starostwa.

- To mój osobisty pomysł, ponieważ uważam, że Agnieszka Korajczyk-Szyperska po prostu na to zasługuje; pracuje w samorządzie nieprzerwanie od 2002 r.: najpierw jako radna miejska w latach 2002-2006 i jednocześnie przewodnicząca Komisji Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Opieki Społecznej, później była radną kolejnych dwóch kadencji, z grupą radnych doprowadziła do organizacji referendum ws. odwołania byłego burmistrza miasta, a później sama kandydowała na to stanowisko. Teraz jest z kolei radną powiatową, inicjując realizację wielu inwestycji na terenie Gostynina i okolic, m.in. placu zabaw przy MCK. Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pan starosta przyznaje wyróżnienia swoim pracownikom i radnym powiatowym, więc pomyślałem, że ja też wystąpię z podobną prośbą.

Czy w tym kontekście nie należałoby uhonorować także innych rajców, choćby tych z poprzednich lat?

- Ale ich kadencje wygasły, więc nie wiem, do kogo miałbym złożyć taki wniosek. Poza tym chodzi też o docenienie tego, że Agnieszka Korajczyk-Szyperska nie miała żadnej przerwy w swojej pracy na rzecz samorządu. Myślę, że warto podkreślać zasługi takich osób dla naszej społeczności – kończy Robacki.   

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (37)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.