Reklama

Reklama

Roczny plan Zamówień Publicznych. Będzie modernizacja Floriańskiej

Opublikowano: pt, 27 sty 2017 12:30
Autor:

Roczny plan Zamówień Publicznych. Będzie modernizacja Floriańskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Miasta Gostynina przedstawiła roczny plan zamówień publicznych na 2017 rok. W planach znalazły się m. in. modernizacja ulicy Floriańskiej, modernizacja ulicy Kopernika, czy budowa chodnika na ulicy Spacerowej.

Reklama

Gmina Miasta Gostynina przedstawiła roczny plan zamówień publicznych na 2017 rok. W planach znalazły się m. in. modernizacja ulicy Floriańskiej, modernizacja ulicy Kopernika, czy budowa chodnika na ulicy Spacerowej.

W I kwartale 2017 roku priorytetem dla Gminy Miasta Gostynina będzie budowa chodnika na ul. Spacerowej, modernizacja drogi gminnej ul. Floriańska, kredyt długoterminowy oraz budowa łącznika ulic: Kutnowska/Wspólna - Dybanka. W II kwartale miasto planuje wykonać termomodernizację i remont budynku mieszkalnego przy ul. 3 Maja 14 wraz z wykonaniem instalacji umożliwiających zasilenie w co i cwu budynków mieszkalnych przy ul. 3 Maja 12 i 12b. W III kwartale tego roku planowane jest wykonanie modernizacji ulicy Kopernika, Bema oraz Ozdowskiego, natomiast pod koniec roku (IV kwartał) planowana jest dostawa energii elektrycznej na rok 2018-2019.

Łączna wartość wykonanych robót budowlanych i usług na rok 2017 oraz planowana dostawa energii elektrycznej będzie wynosić około 4 840 000 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.