Reklama

Rodzinne kolędowanie w SP 5 [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Rodzinne kolędowanie w SP 5 [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się wczoraj "Rodzinne kolędowanie", które wraz z ze swoimi nauczycielkami przygotowały przedszkolaki z grupy "Leśne skrzaty" i "Biedronki" oraz uczniowie z klasy Ib i IIa.

W Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się wczoraj "Rodzinne kolędowanie", które wraz z ze swoimi nauczycielkami przygotowały przedszkolaki z grupy "Leśne skrzaty" i "Biedronki" oraz uczniowie z klasy Ib i IIa.

Występujący mali artyści czytali krótkie wprowadzenia do śpiewanych kolęd, a następnie wraz z przybyłymi rodzinami wspólnie wykonywali takie kolędy jak: "Cicha noc", "Dzisiaj w Betlejem", "Wśród nocnej ciszy", "Gore gwiazda", "Lulajże Jezuniu", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi", "Przybieżeli do Betlejem", "Bosy pastuszek" i "Bóg się rodzi".

W świątecznym spotkaniu uczestniczył burmistrz Paweł Kalinowski oraz przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Reder. Gospodarz naszego miasta podziękował dzieciom za piękne kolędowanie oraz wyraził nadzieję, że takie spotkania staną się tradycją we wszystkich szkołach w Gostyninie. Następnie przekazał na ręce dyrektora Roberta Pypkowskiego słodki upominek dla uczniów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE