Reklama

Rolkarze Zwoleń-Team zgarnęli medale!

Opublikowano:
Autor:

Rolkarze Zwoleń-Team zgarnęli medale! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z bogatym dorobkiem medalowym z Ogólnopolskich Zawodów Sportowych Roll&Run powrócili rolkarze Zwoleń-Team. W sobotę w Stolnie (woj. kujawsko-pomorskie) młodzież z naszego regionu rewelacyjnie zaprezentowała się podczas rywalizacji we wrotkarstwie szybkim, dwuboju oraz bieganiu.

Z bogatym dorobkiem medalowym z Ogólnopolskich Zawodów Sportowych Roll&Run powrócili rolkarze Zwoleń-Team. W sobotę w Stolnie (woj. kujawsko-pomorskie) młodzież z naszego regionu rewelacyjnie zaprezentowała się podczas rywalizacji we wrotkarstwie szybkim, dwuboju oraz bieganiu.

Sezon zmagań sportowych w Polsce rozpoczęły dzieci na rolkach w kategorii wiekowej 7-9 lat, w których to III miejsce zajęła Amelia Kowalczyk z UKS ZWOLEŃ-TEAM.

W kolejnym starcie 10-12 lat: II miejsce wywalczyła Maja Kafarska, V miejsce Klaudia Tyszkiewicz /UKS Z-T/,
natomiast w kategorii wiekowej 13-15 lat: I m Martyna Śmiałkowska, II m Zosia Kotfasińska, IV Adrianna Kafarska, V Oskar Berliński, VI Olivia Kowalczyk, VII Artur Janiszewski, VIII Weronika Paliwoda, IX Maja Michalska /UKS Z-T/.

Oprócz zmagań na rolkach dzieci i młodzież rywalizowała również w konkurencjach biegowych na dystansach 600m-1000m.
W kategorii wiekowej 10-12 lat: II miejsce przypadło Klaudii Tyszkiewicz, a VI m Mai Kafarskiej z UKS Zwoleń-Team.
W starszej kategorii 13-15 lat III miejsce osiągnęła Martyna Śmiałkowska, IV m Zosia Kotfasińska, V m Adrianna Kafarska, VI m Maja Michalska, VII m Oskar Berliński.
 
Kolejnym punktem programu były zawody na rolkach fitness /koła do 90mm/, w których to I miejsce zdobył Trener UKS ZWOLEŃ-TEAM z czasem 00:09:51 na dystansie 5,25km.

Królewskim dystansem zmagań w Stolnie był półmaraton na dystansie 21 km, w którym to wystartowało 110 zawodników z całej Polski. Trener ZWOLEŃ-TEAM po doskonałej jeździe i 50 metrowym finishu, oderwaniu się z drugiego peletonu zajął w open VIII miejsce /natomiast w U30-39 IV miejsce/ z czasem 00:37:29, w ubiegłym roku XIII m czas 00:40:14.

"Wróciliśmy ze Stolna ze zdobyczami na podium! Cieszy fakt, iż nasi zawodnicy wytrzymali presję podczas wysokiego poziomu zawodów oraz pokazali swoje umiejętności rywalizując w ogólnopolskiej obsadzie.
Podium "jednego" jest zawsze podkreśleniem pracy wielu osób (wsparcie rodziców, przyjaciół, całego zespołu)... Często niezauważalna energia, długotrwała determinacja i wytrwałość skrywa się za sukcesem. Nasz klub wrotkarski ze Stolna wraca z 7 medalami!  Bardzo udany weekend i kto by pomyślał, że w Gminie i Mieście Gostynin można wychować rolkarzy?" - Trener

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE