Reklama

Rosyjscy przedsiębiorcy z wizytą w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Rosyjscy przedsiębiorcy z wizytą w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym odbyło się spotkanie z uczestnikami misji gospodarczej, którzy przybyli do Polski z Federacji Rosyjskiej. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń i dobrych praktyk oraz rozmowę na temat możliwości współpracy.

Wczoraj w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym odbyło się spotkanie z uczestnikami misji gospodarczej, którzy przybyli do Polski z Federacji Rosyjskiej. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń i dobrych praktyk oraz rozmowę na temat możliwości współpracy.

Kilkuosobową grupę gości przywitał starosta Tomasz Matuszewski. Gostynin był jednym z miast, które odwiedziła rosyjska delegacji w ciągu ostatnich dni, dzięki czemu możliwe stało się nawiązanie kontaktów z tamtejszymi samorządowcami i przedsiębiorcami. W trakcie spotkania zgromadzeni goście wymienili się swoimi doświadczeniami i poruszyli temat współpracy. Dzięki nowym partnerom, być może w przyszłości to delegacja z Gostynina wybierze się na spotkanie do Rosji. Nie była to pierwsza wizyta Rosjan w naszym kraju. Wcześniej przedsiębiorcy zwiedzili m. in. Toruń, Bydgoszcz, Kraków, czy Płock.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE