Reklama

Rowerowa wyprawa dla dużych i małych [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Rowerowa wyprawa dla dużych i małych [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Około 250 osób wzięło udział w II Majówkowym Rajdzie Rowerowym w Czyżewie. Imprezę zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna z Czyżewa.

Około 250 osób wzięło udział w II Majówkowym Rajdzie Rowerowym w Czyżewie. Imprezę zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna z Czyżewa.

Strażacy-ochotnicy z Czyżewa we współpracy ze swoimi kolegami z Sannik oraz z sannickim posterunkiem policji, burmistrzem miasta i gminy Sanniki oraz Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sannikach przygotowali szesnastokilometrową trasę, która wiodła z Czyżewa przez Sanniki, Staropól i Lwówek do Czyżewa. 
Każdy uczestnik rajdu przed wyruszeniem na trasę otrzymał butelkę wody. Na zakończenie na wszystkich czekała przepyszna grochówka. Kto miał własne kiełbaski, piekł je na ognisku. Dla stu pierwszych osób przygotowane zostały pamiątkowe przypinki. 
Organizatorzy nie ukrywają, że zainteresowanie tegorocznym rajdem przerosło ich oczekiwania. Na szczęście żadna z około 250 osób, które ruszyły na okrężną trasę z Czyżewa do Czyżewa, nie odniosła poważniejszej kontuzji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE