Reklama

Rowery wodne są już na Dybance! Od dziś możesz z nich skorzystać

Opublikowano:
Autor:

Rowery wodne są już na Dybance! Od dziś możesz z nich skorzystać - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Cztery rowery wodne wraz z pokrowcami, kamizelkami ratunkowymi i asekuracyjnymi trafiły już na jezioro Bratoszewo. Od dzisiaj są dostępne dla wszystkich chętnych pełnoletnich osób, w godz. 10.00–18.00 każdego dnia. jedynym warunkiem skorzystania z rowerów jest okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem i zaakceptowanie regulaminu.

Cztery rowery wodne wraz z pokrowcami, kamizelkami ratunkowymi i asekuracyjnymi trafiły już na jezioro Bratoszewo. Od dzisiaj są dostępne dla wszystkich chętnych pełnoletnich osób, w godz. 10.00?18.00 każdego dnia. jedynym warunkiem skorzystania z rowerów jest okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem i zaakceptowanie regulaminu.

Rowery wodne na jeziorze Bratoszewo to jeden z pomysłów wybrany przez mieszkańców w ramach ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Projekt zdobył 269 głosów gostyninian i znalazł się wśród zwycięskich projektów przeznaczonych do realizacji.

Każdy z zakupionych rowerów wodnych przeznaczony jest dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Składają się z dwóch symetrycznych pływaków i pomostu między nimi. Jest to bardzo nowoczesna i starannie dopracowana konstrukcja. Dokładne rozmieszczenie siedzisk nie powoduje przegłębień dziobu czy rufy roweru, natomiast dwie niezależne komory wypornościowe zapewniają jego niezatapialność.

Wypożyczenie roweru jest nieodpłatne, użytkownik natomiast ponosi ewentualne koszty naprawy uszkodzeń powstałych z jego winy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE