Reklama

"Różal" dla Amelki: trwa zlot motocyklowy w Miałkówku [DUŻO ZDJĘĆ]

Opublikowano:
Autor:

"Różal" dla Amelki: trwa zlot motocyklowy w Miałkówku [DUŻO ZDJĘĆ] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ryk silników, mocne rockowe brzmienia i wielkie serca wypełniły ośrodek Universitas w Miałkówku. Dziś, o godz. 14. rozpoczął się bowiem charytatywny zlot motocyklowy, podczas którego zbierane są pieniądze dla chorej na leukoencefalopatię Amelki Del Chierico. W akcję włączył się polski gwiazdor MMA Marcin "Różal" Rożalski, który wystawił na licytację m.in podpisane własnoręcznie bluzę oraz kask motocyklowy.

Ryk silników, mocne rockowe brzmienia i wielkie serca wypełniły ośrodek Universitas w Miałkówku. Dziś, o godz. 14. rozpoczął się bowiem charytatywny zlot motocyklowy, podczas którego zbierane są pieniądze dla chorej na leukoencefalopatię Amelki Del Chierico. W akcję włączył się polski gwiazdor MMA Marcin "Różal" Rożalski, który wystawił na licytację m.in podpisane własnoręcznie bluzę oraz kask motocyklowy.

Zlot motocyklowy rozpoczął się wczorajszego popołudnia. Każdy, kto przybył dziś do Miałkówka może wspomóc Amelkę zarówno wrzucając pieniądze do puszek, jak i biorąc udział w licytacjach. Poza bluzą z autografem "Różala" na aukcje wystawione zostały także pamiątkowe znaczki, koszulki i inne gadżety motocyklowe.

Uczestnicy imprezy mogli także podziwiać pokaz "palenia gumy" oraz brawurowej jazdy na jednym kole w wykonaniu profesjonalistów. Przed nimi kolejne atrakcje, tj.: koncerty rockowe (wśród nich m.in: Pogoda i Nightmares) i ognisko, zaś imprezę zwieńczy zabawa taneczna w tutejszej dyskotece.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE