Reklama

Rusza kino plenerowe! Co zagrają pod gołym niebem?

Opublikowano:
Autor:

Rusza kino plenerowe! Co zagrają pod gołym niebem? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w tym tygodniu mieszkańcy Gostynina będą mieli szansę obejrzeć seans filmowy pod chmurką. 14 lipca odbędzie premiera profilaktycznego kina plenerowego. Jako pierwszym wyemitowany zostanie głośny film Wojciecha Smarzowskiego "Pod mocnym aniołem".

Już w tym tygodniu mieszkańcy Gostynina będą mieli szansę obejrzeć seans filmowy pod chmurką. 14 lipca odbędzie premiera profilaktycznego kina plenerowego. Jako pierwszym wyemitowany zostanie głośny film Wojciecha Smarzowskiego "Pod mocnym aniołem".

W wakacje odbędą się trzy tego typu seanse, podczas których poznamy różne aspekty uzależnienia z jakimi borykają się ludzie. Będą to niebanalne historie opowiadające o tym, co w życiu najtrudniejsze – o utraconej godności, walce z uzależnieniem i trudzie wychodzenia z nałogu. Liczymy, że filmy te zmienią sposób postrzegania świata, wniosą coś nowego do naszych umysłów i poszerzą horyzonty.

Wieczory są w formie otwartej oraz bezpłatnej. Zapewniamy leżaki, a w celu zajęcia dogodnych miejsc zachęcamy do przyjścia minimum 15 minut przed seansem.

Pierwszy seans 14 lipca, kolejne 11 i 18 sierpnia, godz. 21.30.
Zapraszamy!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE