Reklama

Ruszą na rowerach, by uczcić 100-lecie niepodległości

Opublikowano:
Autor:

Ruszą na rowerach, by uczcić 100-lecie niepodległości  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Starostwo powiatowe w Gostyninie organizuje Rodzinny Rajd Rowerowy „Niepodległa 1918-2018”, który odbędzie się w sobotę 19 kwietnia. Start spod zamku gostynińskiego planowany jest na godzinę 9.00

Starostwo powiatowe w Gostyninie organizuje Rodzinny Rajd Rowerowy „Niepodległa 1918-2018”, który odbędzie się w sobotę 19 kwietnia. Start spod zamku gostynińskiego planowany jest na godzinę 9.00. 

Organizatorzy zapowiadają, że rajd ma łączyć walory turystyczne z edukacyjnymi. 16-kilometrowa trasa (z dwoma postojami po 30 minut) nie jest wymagająca, dzięki czemu będą ją mogli pokonać nie tylko zaawansowani miłośnicy wypraw rowerowych, ale i osoby, które sporadycznie korzystają z uroków jazdy jednośladami. 
Wszyscy, którzy zdecydują się ruszyć na trasę, zostaną wyposażeni w rajdowe znaczki, biało-czerwone flagi i drobne upominki. 
Po drodze zaplanowane jest zwiedzanie ciekawych miejsc położonych nieopodal Gostynina. Organizatorzy zaprezentują uczestnikom bezpłatną aplikację „Miejscowy Patriota”. Rajd zakończy się wspólnym ogniskiem przy zamku gostynińskim. 
Bezpłatne zapisy przyjmowane będą do wtorku 15 maja w wydziale promocji powiatu gostynińskiego. Szczegółowe informacje w sprawie rajdu udzielane są telefonicznie pod numerem 24 235 33 20 lub mailowo pod adresem [email protected] 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE