Reklama

Reklama

Ruszają prace związane z budową nowego placu zabaw przy MCK

Opublikowano: pon, 30 sty 2017 11:30
Autor:

Ruszają prace związane z budową nowego placu zabaw przy MCK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie ruszyły prace związane z budową nowego placu zabaw. Firmą odpowiedzialną za budowę nowego miejsca dla dzieci jest gostyniński BUDROX” PBO i ZTZ Sp. z o.o., który przedstawił najkorzystniejszą ofertę przetargową.

Reklama

Przy Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie ruszyły prace związane z budową nowego placu zabaw. Firmą odpowiedzialną za budowę nowego miejsca dla dzieci jest gostyniński BUDROX? PBO i ZTZ Sp. z o.o., który przedstawił najkorzystniejszą ofertę przetargową.

Prace wykonywane przy MCK polegają na budowie nowego placu zabaw oraz budowie nowego boiska do siatkówki. Zakres prac remontowych obejmuje m. in. montaż urządzeń do zabawy dla dzieci młodszych i starszych, budowę boiska do siatkówki plażowej, budowę ścieżek dla pieszych, usunięcie drzew owocowych, budowę ogrodzenia, budowę sieci oświetlenia zewnętrznego i instalacji do montażu monitoringu, wyposażenie terenu w ławki, kosze na śmieci, tablice z regulaminem oraz słupki do mocowania siatki.

Przypomnijmy, że budowa placu zabaw została opóźniona ze względu na obecność sów przy MCK. Po wydaniu pozytywnej opinii ornitologicznej i uzgodnieniu projektu z Regionalnym Dyrektorem Ochrony Środowiska w Warszawie starostwo wydało pozwolenie na budowę placu zabaw.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (10)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.