Reklama

Ruszył nowy sezon Gostynińskiego Roweru Miejskiego

Opublikowano:
Autor:

Ruszył nowy sezon Gostynińskiego Roweru Miejskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rower miejski jest już do dyspozycji mieszkańców Gostynina. Każdego dnia w godz. 10:00 - 21:00, na Zamku Gostynińskim czeka 10 dużych oraz 6 mniejszych jednośladów. Ponadto wypożyczyć można 2 przyczepki rowerowe i 4 foteliki na bagażnik.

Rower miejski jest już do dyspozycji mieszkańców Gostynina. Każdego dnia w godz. 10:00 - 21:00, na Zamku Gostynińskim czeka 10 dużych oraz 6 mniejszych jednośladów. Ponadto wypożyczyć można 2 przyczepki rowerowe i 4 foteliki na bagażnik.

Urząd Miasta przypomina, że przed wypożyczeniem roweru miejskiego należy podpisać dokumenty w recepcji zamku gostynińskiego, dlatego niezbędne jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości.

Pierwsze 2 godziny każdego wypożyczenia są bezpłatne, potem opłaty naliczane są zgodnie z cennikiem (5 zł za każdą rozpoczętą godzinę).

- Już dziś zapraszamy państwa do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym otwierającym sezon, który planowany jest w dniu 27 kwietnia. Promować będziemy trasy rowerowe turystyczno-rekreacyjne, dzięki którym poznacie Gostynin i jego piękne okolice - czytamy na stronie urzędu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE