Reklama

Rywalizacja przedszkolaków bez zwycięzców i pokonanych [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Rywalizacja przedszkolaków bez zwycięzców i pokonanych [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz ósmy w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji najmłodsi sportowcy z Gostynina rywalizowali w Spartakiadzie Przedszkolaka. W imprezie wzięło udział siedem placówek.

Już po raz ósmy w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji najmłodsi sportowcy z Gostynina rywalizowali w Spartakiadzie Przedszkolaka. W imprezie wzięło udział siedem placówek. 

Ponad dwieście dziewcząt i chłopców miało wielką frajdę rywalizując w sportowo-sprawnościowych konkurencjach: kangurzy skok, sokole oko, wyścig herkulesów, wyścig gąsienic, sztafeta piłeczek, pogromca przeszkód. Dzieci walczyły z tak wielkim zaangażowaniem, że po zakończeniu ostatniej konkurencji i skrupulatnym podliczeniu wszystkich wyników okazało się, że w zawodach nie ma zwycięzców i pokonanych. Wszyscy zasłużyli na laury dla najlepszych.
W imprezie wystartowały: Miejskie Przedszkole nr 2 z oddziałem integracyjnym, Miejskie Przedszkole nr 4, Miejskie Przedszkole nr 5, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 1, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 3, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 5 oraz Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE