Reklama

Reklama

Samuel Ledzion z GCE z dwoma prestiżowymi stypendiami

Opublikowano: wt, 3 sty 2017 11:10
Autor:

Samuel Ledzion z GCE z dwoma prestiżowymi stypendiami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wprawdzie takie rzeczy zdarzają się rzadko, ale w tym roku szkolnym 2016/17 uczniowi klasy II Technikum Budowlanego w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym - Samuelowi Ledzionowi przyznano 2 prestiżowe stypendia jednocześnie: Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Reklama

Wprawdzie takie rzeczy zdarzają się rzadko, ale w tym roku szkolnym 2016/17 uczniowi klasy II Technikum Budowlanego w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym - Samuelowi Ledzionowi przyznano 2 prestiżowe stypendia jednocześnie: Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Aby ubiegać się o takie stypendia, uczeń musi wykazać się wyjątkowymi osiągnięciami o charakterze naukowym. Te kryteria spełnił uczeń GCE Samuel Ledzion, który uzyskał średnią 5,25 z 21 przedmiotów oraz dwa znaczące sukcesy w konkursach: I miejsce w konkursie wojewódzkim: Moja szkoła, mój świat i I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym: Kocham Cię życie, promującym takie wartości jak miłość, rodzina, życie i prawda. Gostyniński stypendysta brał także udział w wojewódzkim konkursie o przedsiębiorczości i Olimpiadzie Języka Niemieckiego. Samuel jest ambitnym uczniem, uzdolnionym w takich dziedzinach jak: matematyka, informatyka, fizyka , chemia i przedmioty zawodowe. Oprócz tego, uzdolniony uczeń doskonalił język angielski zawodowy na kursie w Szkole Językowej Big Ben w Kutnie.

Stypendysta zapytany o to, dlaczego wybrał Technikum odpowiedział, że uczniowie technikum wiedzą znacznie więcej niż licealiści, a on marząc o studiach politechnicznych lub architektonicznych już teraz wie, że Technikum Budowlane da mu solidne podstawy w tych dziedzinach. Samorząd Uczniowski GCE gratuluje koledze tak znaczących osiągnięć i dedykuje słowa Normana Cousinsa jako zapowiedź dalszych sukcesów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.