Reklama

Sanniki walczą o podwórko talentów Nivea. Zagłosuj i pomóż im wygrać!

Opublikowano:
Autor:

Sanniki walczą o podwórko talentów Nivea. Zagłosuj i pomóż im wygrać! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz czwarty Nivea organizuje ogólnopolską akcję społeczną, w której do wygrania jest nowoczesne, kompleksowe miejsce zabaw. Do konkursu zgłosiły się również Sanniki, lecz w trwającym głosowaniu, jak na razie zajmują odległe miejsce. Nic jednak straconego, gdyż gdyż do finału wciąż pozostało sporo czasu, a głos może oddać każdy z internautów. Pomożecie?

Już po raz czwarty Nivea organizuje ogólnopolską akcję społeczną, w której do wygrania jest nowoczesne, kompleksowe miejsce zabaw. Do konkursu zgłosiły się również Sanniki, lecz w trwającym głosowaniu, jak na razie zajmują odległe miejsce. Nic jednak straconego, gdyż do finału wciąż pozostało sporo czasu, a głos może oddać każdy z internautów. Pomożecie?

Chęć udziału w akcji zgłaszać można było  od 1 marca do 30 kwietnia. Miasta biorące w niej udział podzielone zostały na 3 kategorie: miejscowości do 20 tys. mieszkańców, od 20 do 60 tys. mieszkańców oraz powyżej 60 tys. mieszkańców. Sanniki znajdują się w tym pierwszym gronie. Niestety, póki co znajdują się na dalekim, 83. miejscu z ilością 40 głosów. Nagrodą, czyli budową podwórka talentów Nivea promowanych jest 5. pierwszych miejsc z każdej kategorii. Na 5. lokacie znajduje się obecnie miejscowość Gniew, na którą zagłosowało już 261 osób. Głosowanie ruszyło jednak dopiero w piątek, 11 maja, a potrwa aż do 26 czerwca. Tak więc Sanniki wciąż mają szasnę na nagrodę; podwórko powstać miałoby przy ul. Wólczyńskiej 75. Jeśli chcesz pomóc miejscowości z naszego powiatu znaleźć się w czołowej piątce, możesz zagłosować pod tym linkiem https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=&district_id=&city=sanniki. Do dzieła!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE