Reklama

Seniorzy świętowali swój dzień

Opublikowano:
Autor:

Seniorzy świętowali swój dzień - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedziele w sali OSP w Białotarsku odbyła impreza integracyjno-środowiskowa, podczas której uczczono Dzień Seniora. W wydarzeniu brali udział seniorzy z Białotarska i Gostynina.

W niedziele w sali OSP w Białotarsku odbyła impreza integracyjno-środowiskowa, podczas której uczczono Dzień Seniora. W wydarzeniu brali udział seniorzy z Białotarska i Gostynina.

Niedzielna impreza połączyła działania Koła Gospodyń Wiejskich z Białotarska oraz Gostynińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie. Na początku wydarzenia głos zabrał burmistrz Paweł Kalinowski, a zaraz po nim wicestarosta gostyniński Jan Krzewicki oraz przewodniczący rady gminy Gostynin Tomasz Lewandowski, którzy złożyli wszystkim seniorom najszczersze życzenia. Po uroczystej części, na scenie pojawił się zespół folklorystyczny „Białki”, działający od ośmiu lat przy Kole Gospodyń Wiejskich w Białotarsku. Oprócz oryginalnego występu, uczestnicy mogli przyglądać się wystawie przed sceną, na której znajdowały się prace wykonane przez seniorki. Po koncercie podsumowano działania związane z projektem Smakołyki Ziemi Gostynińskiej, które mają na celu upowszechnienie produktów tradycyjnych i regionalnych Mazowsza wśród mieszkańców Gostynina i okolic.

W organizacji Dnia Seniora w Białotarsku pomagali m. in. prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Białotarsku Jan Brudnowski, strażacy OSP w Białotarsku, przewodniczący rady gminy Gostynin Tomasz Lewandowski, dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Białotarsku Adam Świderski oraz dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie Krzysztof Zadrożny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE