Reklama

Reklama

Seniorzy z UTW żyją aktywnie

Opublikowano: czw, 9 mar 2017 08:51
Autor:

Seniorzy z UTW żyją aktywnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gostyninie działa prężnie przy Miejskim Centrum Kultury już kilka lat. Koordynatorem grupy jest Magdalena Garstka. Seniorzy w ramach swoich działań uczestniczą w wykładach na tematy ich interesujące, biorą udział w zajęciach gimnastycznych, językowych, muzycznych, spotkaniach literackich i wielu innych.

Reklama

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gostyninie działa prężnie przy Miejskim Centrum Kultury już kilka lat. Koordynatorem grupy jest Magdalena Garstka. Seniorzy w ramach swoich działań uczestniczą w wykładach na tematy ich interesujące, biorą udział w zajęciach gimnastycznych, językowych, muzycznych, spotkaniach literackich i wielu innych.

Od początku tego roku, w ramach działalności GUTW słuchacze wzięli liczny udział w takich wydarzeniach jak: wykład pt. „W średniowiecznym skryptorium, czyli jak powstawały książki” wygłoszony przez Joannę Borowską, wykład pt „Różnorodność biologiczna - niedoceniane bogactwo” wygłoszony przez Annę Traut Seligę, wyjazd do Teatru Dramatycznego w Płocku na spektakl komediowy pt. ”May Day”, wieczorek taneczny z udziałem Koła Gospodyń Wiejskich z Białotarska i udział w mini warsztatach pn. „Konsument na rynku” realizowanych przez Technikum Handlowe w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym.

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia czynnego udziału w zajęciach, niezależnie od posiadanego wykształcenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (12)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.