Reklama

Sensacyjne starcie na sesji. Radna i sekretarz skoczyły sobie do gardeł [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Sensacyjne starcie na sesji. Radna i sekretarz skoczyły sobie do gardeł [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nieprzyjemnym incydentem zakończyło się wczorajsze posiedzenie w gostynińskim magistracie. Animozje między radną Wiesławą Radecką a sekretarz miejską, Hanną Adamską eksplodowały w samej końcówce VII kadencji, wprowadzając w osłupienie i zakłopotanie radnych i urzędników. O co poszło?

Nieprzyjemnym incydentem zakończyło się wczorajsze posiedzenie w gostynińskim magistracie. Animozje między radną Wiesławą Radecką a sekretarz miejską, Hanną Adamską eksplodowały w samej końcówce VII kadencji, wprowadzając w osłupienie i zakłopotanie radnych i urzędników. O co poszło? 

Kiedy ostatni punkt obrad zbliżał się do finiszu, o głos przewodniczącego Andrzeja Robackiego poprosiła radna Wiesława Radecka. 

- Chciałam podziękować szczególnie Pani Hannie Adamskiej, za kilkukrotne awanturnicze, chamskie zachowania podczas trwania obecnej kadencji w miejscach publicznych - zaczęła radna. 

W kolejnej części wystąpienia W. Radecka zdała relację ze starć, do jakich miało dojść między nią a sekretarz Adamską. Ta nie pozostawiła sprawy bez komentarza i odgryzła się zdradzeniem szczegółów wzajemnej niechęci. Chryję w samą porę powstrzymał przewodniczący rady. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE