Reklama

Sezon grzewczy czas zacząć: grzejniki wypełnią się ciepłem

Opublikowano:
Autor:

Sezon grzewczy czas zacząć: grzejniki wypełnią się ciepłem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwszy dzień jesieni zagościł dziś na kalendarzach. Wrześniowa aura nie okazała się zbyt łaskawa, dlatego też wraz z końcem lata w Gostyninie konieczne było rozpoczęcie sezonu grzewczego. Zarówno GSM, jak i MTBS informują, że spółdzielcy mogą już powoli rozkręcać grzejniki.

Pierwszy dzień jesieni zagościł dziś na kalendarzach. Wrześniowa aura nie okazała się zbyt łaskawa, dlatego też wraz z końcem lata w Gostyninie konieczne było rozpoczęcie sezonu grzewczego. Zarówno GSM, jak i MTBS informują, że spółdzielcy mogą już powoli rozkręcać grzejniki.

Tegoroczny wrzesień przyniósł szybkie i bolesne rozstanie z gorącym polskim latem, szczędząc słonecznej aury i racząc Polaków gwałtownymi spadkami na słupkach rtęci. Już od połowy miesiąca gostyninianie narzekali na niskie temperatury w lokalach mieszkalnych, w związku z czym spółdzielnie bacznie przyglądały się rozwojowi sytuacji. Prezes MTBS w ciągu ostatnich dni otrzymał sporo zgłoszeń od żalących się na zimne grzejniki spółdzielców i ostatecznie, wczoraj, wystosował do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej prośbę o uruchomienie ogrzewania. Ciepło już niebawem powinno wypełnić grzejniki lokatorów. Od dzisiaj kaloryfery mogą także rozkręcać spółdzielcy Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE