Reklama

Slim wallet – portfel przyszłości

Opublikowano:
Autor:

Slim wallet – portfel przyszłości - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dobie szybkiego przepływu informacji zaczynamy dbać o ilość rzeczy, która jest nam potrzebna do codziennego funkcjonowania. Im mniejszy balast przedmiotów, tym bardziej skoncentrowani i wydajni jesteśmy. W świecie męskiej galanterii skórzanej już jakiś czas temu mogliśmy zaobserwować rewolucję, która na pierwszy plan wysunęła skórzane portfele typu slim wallet.

W dobie szybkiego przepływu informacji zaczynamy dbać o ilość rzeczy, która jest nam potrzebna do codziennego funkcjonowania. Im mniejszy balast przedmiotów, tym bardziej skoncentrowani i wydajni jesteśmy. W świecie męskiej galanterii skórzanej już jakiś czas temu mogliśmy zaobserwować rewolucję, która na pierwszy plan wysunęła skórzane portfele typu slim wallet.

Im mniej, tym lepiej

Fenomen skórzanego portfela dla mężczyzn tkwi w fakcie, że potrafi on pomieścić niezliczoną ilość przedmiotów – zaczynając od kard kredytowych i gotówce po vouchery rabatowe czy też zużyte paragony. A wydawałoby się , że to kobiety są mistrzyniami w chomikowaniu rozmaitych przedmiotów na dnie swojego portfela… Nic bardziej mylnego. Największą zaletą płynącą z wymiany klasycznego, składanego portfela ze skóry licowej na jego cieńszą wersję będzie przede wszystkim oszczędność miejsca. Prosty i funkcjonalny slim wallet ułatwi życie wszystkim tym panom, którzy nie są przekonani do zakupu męskiej torby na ramię bądź saszetki, a swój portfel trzymają blisko ciała – w kieszeni marynarki czy tez ulubionej pary jeansów. Zaczynając dzień z portfelem typu slim wallet każdy elegancki mężczyzna ma pewność, że jego look ni będzie „nieforemny” z powodu rozciągającej się pod wpływem grubości portfela kieszeni.

Fot. Portfele młodzieżowe: https://gentle-man.pl/91-portfele-mlodziezowe

 

Maksimum funkcjonalności

W czasach, kiedy telefon komórkowy może pełnić funkcję nie tylko komputera czy aparatu fotograficznego ale też portfela, liczbę form płatniczych ograniczamy do minimum. Cienki, skórzany (najlepiej uszyty z grubej ale w miarę elastycznej skóry) portfel typu slim wallet pomieści kilka kart oraz niezbędną gotówkę. Niektórzy producenci tego typu modeli proponują zestawy, w których do portfela slim wallet dodawana jest mała, skórzana bilonówką, idealna dla tych panów, którzy potrzebują mieć przy sobie drobne (chociażby po to, by móc opłacić parkometr). Ostatnim (choć równie ważnym) plusem posiadania portfela typu slim wallet jest fakt, że można płacić nim zbliżeniowo, bez konieczności wyjmowania karty. Podsumowując – cienki portfel slim wallet to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz mieć portfel przy sobie, a jednocześnie nie chcesz go czuć w kieszeni.

 

 

Idealny pomysł na prezent

Skórzany portfel typu slim wallet to idealny pomysł na prezent dla każdego fana nowości w świecie męskiej galanterii skórzanej. Funkcjonalny, przydatny, zgrabny – będzie pasował do skórzanej, męskiej torby na ramię. Przy wyborze takiego podarunku należy zwrócić uwagę przede wszystkim na styl pana, do którego portfel będzie należeć oraz na dodatki, które już posiada. Jeśli obdarowany mężczyzna uwielbia klasyczne, czarne, skórzane teczki radzimy postawić na portfel wykonany ze skóry licowej, jeśli natomiast uwielbia bawić się modą, namawiamy do zakupu portfela z kolorowej skóry naturalnej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE