Reklama

Słuchacze z Uniwersytetu Trzeciego Wieku na mini warsztatach w GCE

Opublikowano:
Autor:

Słuchacze z Uniwersytetu Trzeciego Wieku na mini warsztatach w GCE - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości „Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię i uczucie i pomagać w czasie teraźniejszym wszystkim pokoleniom”- te słowa Władysława Stanisława Reymonta stały się mottem spotkania uczniów Technikum Handlowego w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gostyninie.

?Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię i uczucie i pomagać w czasie teraźniejszym wszystkim pokoleniom?- te słowa Władysława Stanisława Reymonta stały się mottem spotkania uczniów Technikum Handlowego w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gostyninie.

Po przywitaniu i wprowadzeniu w tematykę spotkania przybyłych gości przez wicedyrektor szkoły Annę Majchrzak, klasa II Technikum Handlowego zaprosiła grupę słuchaczy na mini warsztaty, aby podzielić się z nimi swoją wiedzą na temat zachowań konsumentów na rynku i różnych czynników takich jak reklama, czy promocja. Założeniem spotkania było podniesienie świadomości oraz zdolności do podejmowania odpowiedzialnych decyzji konsumenckich, w tym celu uczennice, a zarazem kandydatki do Stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego : Dominika Zarzycka, Dagmara Krawczyk i Martyna Wasilewska przygotowały 3 prelekcje połączone z prezentacjami multimedialnymi na następujące tematy:

1. Wpływ reklamy na zachowania nabywcze konsumentów
2. Prawa konsumentów na rynku- kupuj odpowiedzialnie
3. Reklamowanie towaru z tytułu niezgodności z umową i gwarancji.

Aby przypomnieć słuchaczom, jak to dawniej w szkole bywało.. organizatorzy przygotowali test sprawdzający wiedzę zdobytą z mini warsztatów. W czasie omawiania wyników okazało się, że zaproszeni goście są bardzo skrupulatni w przyswajaniu wiadomości, padło bowiem 99,99 % trafnych odpowiedzi, a trzeba przyznać, że pytania nie należały do najłatwiejszych. W podsumowaniu mini warsztatów dyrektor szkoły Andrzej Reder podziękował słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku za podjecie współpracy z Technikum Handlowym w GCE i zaproponował zorganizowanie wspólnych warsztatów kulinarnych z uczniami Technikum Żywienia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE