Reklama

Śmierć pod hotelem. To były zwłoki Litwina?

Opublikowano:
Autor:

Śmierć pod hotelem. To były zwłoki Litwina? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaskakujących ustaleń dokonała Prokuratura Rejonowa w Gostyninie w związku z tajemniczą śmiercią mężczyzny, którego zwłoki znaleziono pod hotelem Marsel w Woli Łąckiej. W toku prowadzonych czynności wyjaśniających pojawiła się hipoteza, jakoby denatem miał być obywatel Litwy.

Zaskakujących ustaleń dokonała Prokuratura Rejonowa w Gostyninie w związku z tajemniczą śmiercią mężczyzny, którego zwłoki znaleziono pod hotelem Marsel w Woli Łąckiej. W toku prowadzonych czynności wyjaśniających pojawiła się hipoteza, jakoby denatem miał być obywatel Litwy.

Przypomnijmy, że do odkrycia doszło 16 lutego, ok. godz. 17:00. Na ciało mężczyzny natknął się jeden z mieszkańców Woli Łąckiej. Wstępne oględziny wskazywały na to, że śmierć nastąpić mogła już kilka tygodni temu. Zwłoki znajdowały się bowiem w stanie zaawansowanego rozkładu. Na ciele denata nie znaleziono jednak śladów mogących świadczyć, że do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

19 lutego policjanci przeczesywali okolicę w celu odnalezienia śladów mogących pomóc w identyfikacji zwłok. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gostyninie. W ubiegłą środę, 21 lutego odbyła się sekcja zwłok, której wyniki potwierdzają, iż nikt nie przyczynił się do śmierci mężczyzny. 

Działania operacyjne pozwoliły z kolei na postawienie wstępnych hipotez co do tożsamości denata. Okoliczności Póki co wyklucza się, że do zgonu mężczyzny przyczynić mogły się osoby trzecie, na jego ciele nie znaleziono bowiem poważniejszych obrażeń. Niemniej wszelkie wątpliwości rozwiać mają wyniki sekcji zwłok. Ta odbyła się w środę, już po zamknięciu tego numeru gazety. Co przyczyniło się do śmierci mężczyzny? Do tematu wrócimy.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE